Moderatorin shqiptar e kërcënojnë me jetë: Do të të vras!
Kelvi Kadilli, moderatori i “Pop Culture” sapo ka eksperimentuar dhe në muzikë. Këto ditë ka publikuar klipin “Vajzat e fshatit”, i cili nga disa është pritur mirë dhe nga disa të tjerë jo dhe aq mirë.

Në një intervistë për emisionin “Thumb” Kelvi ka treguar se nuk ka marrë vetëm përgëzime, por se ka pasur edhe kërcënime për jetën pas publikimit të klipit.

“Kam marrë kërcënime për jetën: Po të pashë në rrugë do të vras… Inati i njerzve ndaj meje është i tmerrshëm. Nuk kam frikë nga asgjë se nga ‘Instagrami’ nuk të vret njeri. Kënga ime po s’të pëlqeu mos e dëgjo,”- ka rrëfyer Kelvi duke treguar se pavarësisht kërcënimeve ai nuk ka frikë.

Gjithashtu është shprehur se kjo këngë është ironike për të gjitha ato vajza që në rrjetet sociale shfaqen ndryshe.
Shtuar më 16/06/2018, ora 20:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori