Moderatori e kritikoi ashpër për zhveshjen në television, përgjigjet Bora Zemani

Pëlqej
Mustafa Nanon njihet për ironinë e tij therëse kundrejt fenomeneve në zhvillim.

Këtë herë moderatori i emisionit “Provokacija” në ABC News, në monologun e tij e nisi me Bora Zemanin, drejtuese e një emisioni sportiv në SuperSport. Por, Nano gjithashtu u ndale edhe tek veshja e saj, konkretisht te fustani tepër i shkurtër.

Ndërkohë sot në postimin tjetër në “Instagram”, Bora shihet e veshur "kokë e këmbë".

Me një bluzë të zezë më krahë të gjatë që mbulon çdo gjë dhe me një fund të zi elegant me bel të gjatë me një të çarë fine, Bora duket se e ka dëgjuar këshillën e Muçit. /albeu.com/
Shtuar më 09/03/2018, ora 23:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori