Modelja Zana Krasniqi, shtatzėnė
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Modelja nga Kosova Zana Krasniqi e cila ka kohė qė jeton nė Amerikė, thuhet se ėshtė shtatzėnė me tė dashurin e saj nga Kosova. Lajmi ėshtė bėrė i ditur nga burime tė “Telegrafi-t”.

“Zana ėshtė shtatzėnė nė muajt e parė tė shtatzėnisė - afėrsisht 2-3 muajshe - dhe ngaqė ėshtė ende nė muajt e parė, ende nuk ka dashur tė bėjė asgjė publike, madje po mundohet ta fshehė me shumė forcė, pasi gjithmonė jeta e saj personale ka qenė tejet e mbyllur pėr mediat”, - ka thėnė njė burim. Ish-Miss Kosova ka nėnshkruar kontratė me agjencinė mė tė njohur nė Amerikė pėr modele, “Wihelmina Models”, dhe ashtu si modele tė tjera shqiptare, ka ngritur njė karrierė tė suksesshme atje. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2013, ora 11:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.