Modelja uron Krishtlindjet me fotografitë që të lënë pa frymë (FOTO LAJM)

Ekzistojnë shumë modele tërheqëse në Instagram, që joshin me fotografitë e tyre.

Por, shumë pak prej tyre janë të nivelit të Genesis, një modele me prejardhje braziliano-kubane.

Fiziku dhe format e saj jane vertet mahnitese.

Sot ajo ka uruar Krishtlindjet me fotografi që të lënë pa frymë. /albeu.com/
Shtuar më 25/12/2020, ora 12:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori