Modelja tregon hapur lidhjen me Feron me një postim në Instagram (FOTO LAJM)

Reperi i njohur Fero dhe modelja Arbenita Ismajli edhe pse në fillim e mbajtën fshehur lidhjen e tyre, tashmë po e tegojnë hapur.

Së fundmi, modelja ka tërhequr vëmendjen me një postim të veçantë në Instastory, ku ka publikuar një femër dhe një mashkull të cilët gdhendin njëri-tjetrin.

Arbenita ka etiketuar Feronpostim duke e treguar kështu në sy të të gjithëve lidhjen e saj me reperin.

Ndërkohë vetë ajo është modele e njohur dhe pjesë e pandarë e rrjteve sociale. /albeu.com/
Shtuar më 21/12/2018, ora 16:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori