Sekuestrohen 5.2 milion euro të të fortëve të Lezhës
Modelja shqiptare trembet në studio, i paftuari hyn me thikë
Pëlqej
Një ngjarje e cuditshme ka ndodhur mbrëmjen e sotme në një nga emisionet shqiptare, pasi një person ka hyrë papritur në studio duke dhënë shfaqje.

Bëhet fjalë për emisionin “Kojshia” të gazetarit Sadri Imeri, ku mbrëmjen e sotme ka qenë e ftuar ish-banorja e Big Brother, Armela Hyseni.

Mirëpo, ajo që ka shtangur publikun ka qenë kur një person është futur me një thikë dhe ka bërë disa numra që i kanë habitur të gjithë.

Armela duket se është trembur pak. /albeu.com/
Shtuar më 13/05/2018, ora 22:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori