Modelja shqiptare tregon troç sa paguhet në SHBA
Pëlqej
Ajo është cilësuar si më e bukura në Ballkan. Bëhet fjalë për modelen Xhesika Berberi. Modelja momentalisht jeton nw Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

E ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, ku do të zbulojë shumë të pathëna.

Në promon e emisionit, bukuroshja shqiptare rrëfen për herë të parë sesa paguhet në SHBA.

Ajo tregoi gjithashtu edhe për punën e saj si modele, oraret e tejzgjatura dhe paga e një modelje si ajo në Amerikë, që arrin shifra nga 1.500 $ deri në 5.000 $. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2018, ora 23:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori