Modelja shqiptare poston foto topless (FOTO LAJM)

Ajo konsiderohet si një nga modelet më të bukura dhe që momentalisht po bëj shumë bujë në fushën e modës.

Oriola Marashi gjithnjë di të tërheqë vëmendje e këtë e bën falë provokimit përmes pamjeve që bën publike në rrjetet sociale, në të cilat është shumë aktive.

fundmi ajo ka postuar në Insastory një foto ku shihet pa reçipeta ndërsa gjoksin e mbulon me duar, por duket se vëmendje më të madhe e marrin të pasmet e saj të cilat i ka ekspozuar “me stil”.

Oriola ndër të tjera së fundmi është diskutuar për lidhjen me grupin OTR. /albeu.com/
Shtuar më 23/11/2017, ora 23:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori