Modelja shqiptare: Nuk e vras mendjen se çfarë thonë njerëzit
Ajo ka fituar çmimin si fotomodelja më e mirë në “Best Model of the World 2017” që u zhvillua ne Paris 3 muaj më parë. I është dedikuar studimeve për diplomaci, ka vendosur të ''zhvishet'' dhe mbron me fanatizëm argumentat e saj për meshkujt e pasur apo paragjykimet.

Po flasim për Margaret Shllakun, modelen e cila në “Top Show Magazine” foli për paragjykimet me të cilat përballet.

''Ka paragjykime, por kur nis këtë punë duhet të kesh parimet e tuaja dhe të mos e vrasësh mendjen se çfarë thonë të tjerët. Modelet në botë janë më të kërkuarat dhe po martohen me të pasur'', tha Margaret.
Shtuar më 08/03/2018, ora 09:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori