Modelja shqiptare në klipin e yllit me famë botërore (VIDEO)
Pëlqej
Artisti britanik Jonas Blu ka zgjedhur që videoklipin e radhës ta bëjë pikërisht në Shqipëri, dhe ky është një lajm shumë i bukur.

Perveç videoklipit ai nuk ka marrë vajza të huaja për të qenë pjesë e klipit, por ka marrë pikërisht një modele shqiptare mjaft të bukur që besoj të gjithë e njihni, Oriola Marashin.

Modelja e njohur është pjesë e klipit të këngës më të rë të Jonas Blu që titullohet “Mama”. Bukuria e Oriolës, bashkë me bukurinë e bregdetit të jugut ndërthuren në përsosmëri, që klipi i ri i Jonas të jetë i suksesshëm. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2017, ora 16:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori