Modelja seksi e OTR i vjedh batutën Arjan Çanit (FOTO LAJM)

Shtalartë, misterioze dhe shumë vizionare për të ardhmen. Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi ka vazhduar me pozat e saj provokuese edhe për festa.

Ajo ka postuar një fotografi ku duket si gjithnjë seksi por ka habitur me përshkrimin.

"Gëzuar tokësorë"-ka shkruar ajo duke marrë kështu hua batutën e krijuar nga Arjan Cani.

Epo se dimë c'mendim ka moderatori për këtë. /albeu.com/

Shtuar më 02/01/2018, ora 16:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori