Modelja ruse në super formë, tregon linjat perfekte me foton e fundit (FOTO LAJM)
View this post on Instagram

Outfit @prettylittlething 🌸

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Modelja e famshme ruse, Anastasia Kvitko ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

E veshur me rroba që nxjerrin në pah linjat e trupit të saj, ajo duket si mos më mirë.

Padyshim që një fizik kaq në formë sikurse i Kvitkos është për çdo lëvdatë.

Kujtjomë faktin se modelja në fjalë jo rrallë herë tregon më shumë se që duhet, dhe këtë e ben me shumë krenari.
Shtuar më 11/05/2020, ora 21:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori