E FUNDIT/ Mbyllet sërish transporti urban
Modelja refuzon këngëtarin: Ishte i shkurtër!
Një vajzë bukuroshe që ka marrë pjesë në serialin “Love Island”, gjithashtu modele, ka treguar publikisht se si ka refuzuar këngëtarin e famshëm Niall Horan.

Arabella Chi u shpreh se Niall i shkroi në Instagram disa mesazhe flirtuese dhe i kërkoi që të shoqëroheshin por ajo e refuzoi menjëherë.

“Pasi u nda nga shoqja ime e dija që nuk do më shkruante por mua nuk më pëlqen.

Ai është më i shkurtër se mua, s’do ta pranoja kurrë një gjë të tillë” -tha Arabella për “The Sun”.

Shtuar më 25/05/2020, ora 20:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori