Modelja që i shpëtoi vdekjes, përcjell mesazhin me anë të fotove (FOTO LAJM)

Një vit më parë, modelja Alessia Tedeschi ishte protagoniste e një aksidenti të rëndë, ku së bashku me showgirl-en Elisabetta Canalis dhe disa miq të tjerë rrezikuan të mbyteshin në Capri.

Por modelja ishte ajo që morri plagët më të rënda. Për të treguar se tashmë është më në formë se kurrë, Alessia ka postuar në “Instagram” foto ku tregon trupin e tonifikuar. /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2014, ora 14:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori