Modelja prezanton shoqërueset më tërheqëse që kanë parë dasmat shqiptare
Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj e ka ndarë tashmë datën e dasmës. Ajo ka vendosur të martohet këtë verë.

Data e ndarë nga ajo dhe i fejuari çek Jakub Kindl për të kurorëzuar dashurinë, është 29 qershori.

Lajmin e ka përforcuar vetë modelja dhe këngëtarja, teksa minuta më parë ka postuar në llogarinë e saj të Instagram-it emrat e shoqërueseve të nuses.

“Më duhet pak kohë për të menduar si ka mundësi të kem shoqërueset me seksi që janë parë ndonjëherë.”- shkruan ajo në foton e hedhur në Instastory, ku Dreshaj liston emrat e mikeshave.

Duhet thënë se në fakt të gjitha shoqërueset e saj janë të mrekullueshme dhe dasma do të duket si një sfilatë mode. /albeu.com/
Shtuar më 01/03/2018, ora 16:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori