Modelja nxeh edhe më shumë atmosferën e festave (FOTO LAJM)

Modelja australiane, Jem Wolfie, ka uruar fansat e saj për Krishtlindje me një foto shumë pikante në Instagram.

26-vjeçarja, e cila ka rreth 2,3 milionë ndjekës në rrjetin social, shihet me një palë të brendshme të kuqe dhe me një kapuç babadimri në kokë, duke u përshtatur më së miri me atmosferën festive.


Shtuar më 25/12/2018, ora 23:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori