Modelja ngroh fansat në këto ditë të ftohta dimri (FOTO LAJM)

Pëlqej
Modelja Rocky Barnes ka shkelur në parajsat më të bukura tropikale në mbarë botën, duke pozuar përpara aparatit fotografik.
Kësaj radhe ajo ka zgjedhur një tjetër destinacion ekzotik.

Modelja 33 vjeçare nga Los Anxhelesi ka ekspozuar format e saja perfekte në Tulum të Meksikë, që gjendet në bregdetin e Karaibeve dhe i përket provincës Jukatan.


Shtuar më 23/01/2019, ora 23:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori