Modelja lahet me të bijën në plazh, derri i habit të gjithë (FOTO LAJM)

Tamara Ecclestone ka treguar belin e saj të hollë në bikini ngjyrë portokalli derisa është parë me bijën e saj Sofia duke pushuar me të në plazhin e Bahameve. Ndërkaq pranë tyre duket edhe një derr.

Ajo është duke i shijuar pushimet në Bahame bashkë me familjen.

Tamara Ecclestone (34) dhe burri i saj, Jay Rutland (38), bashkë me vajzën e tyre Sophia, që duket se ka edhe një emër të skenës ku njihet si Fifi, e kanë shijuar plazhin e pastër të këtyre ishujve.
Shtuar më 16/04/2019, ora 20:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori