Modelja e zhgënjyer: Revista më ndryshoi trupin dhe fytyrën (FOTO LAJM)

Ajo është kaq e mirë, sa që bukuria natyrale bën të shkëlqejë në fotografi.

Megjithatë, Emily Ratajowski nuk ishte e lumtur pasi revista franceze, “Madame Figaro” i bëri “fotoshop” buzët dhe gjoksin duke ia zmadhuar për kopertinën e saj.

“Isha jashtëzakonisht e zhgënjyer kur pashë buzët dhe gjoksin tim të përpunuar me “photoshop” në këtë kopertinë”, ka shkruar Emily bashkangjitur fotos së publikuar në llogarinë personale në Instagram.

Aktorja dhe modelja 26-vjeçare ka publikuar dy imazhet, atë origjinale dhe atë të përdorur në kopertinë.

Ndryshe, nuk dihet nëse bukuroshja do të merr hapa ligjore ndaj revistës, e cila ka shtrembëruar faktet e bukurisë së saj. /albeu.com/
Shtuar më 17/09/2017, ora 13:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori