Modelja e Playboy nis palestrën, rezultatet mahnisin rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Lindsey Pelas ka nisur palestrën dhe ka treguar rezultatin e stërvitjes së saj intensive në rrjetet sociale.

Modelja e Playboy-t ka postuar në Instagram një foto me gira në duar, duke treguar muskujt e krahëve, në një përpjekje ndoshta për të hequr vëmendjen nga “asetet” e saj të bollshme.
Shtuar më 13/12/2018, ora 14:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori