Modelja e njohur shqiptare në zi, humb njeriun e shtrenjtë
Ajo ishte një nga banoret më të koemntuara në këtë edicion të BB, për shkak të formave dhe pamjes tërheqëse.

Armela Hyseni ka ndarë në rrjetet sociale lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të gjyshit të saj.

Do na mungosh gjyshi ka shkruar ajo në postimin e saj. Më pas ajo ka postuar edhe një fotografi tjetër ku e ka shoqëruar me disa "emoji".

Armela u përfol edhe për lidhjen dhe ndarjen me Damiono Agalliun. /albeu.com/
Shtuar më 12/03/2018, ora 20:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori