Modelja e njohur shqiptare bëhet pjesë e firmës elitë për modën në botë (FOTO LAJM)
Modelja shqiptare Dorina Gegiçi ka treguar me anë të një postimi në Instagram se është bërë pjesë e një projekti të rëndësishëm

Dorina, e cila është e njohur për format e saj tamam si të një modeleje, ka treguar me anë të një fotografie dhe statusi në Instagram se është bërë pjesë e një projekti të rëndësishëm të Dolce&Gabana.

“Nuk kam si të mos jem mirënjohëse që jam pjesë e këtij projekti për Dolce&Gabbana dhe koleksionin e bikineve për vitin 2020”, ka shkruar ajo.

Nuk është hera e parë që Dorina bën modelim për emra të njohur të modës në botë.

Shtuar më 21/12/2019, ora 13:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori