Modelja e njohur pozon nudo vetëm 4 muaj pas lindjes (FOTO LAJM)

Kanë kaluar vetëm katër muaj që kur modelja e famshme ruse Irina Shayk solli në jetë vajzën e saj dhe njekohësisht fëmijën e saj të parë.

Por supermodelja ruse nuk ka pritur aspak dhe ka pozuar nudo për Vogue Espana.

31-vjeçarja ka arritur të provojë se është në top formë dhe linjat e saj janë perfekte.

Irina pas lindjes së vajzës së saj Lea më 21 mars, ka rifilluar karrierën e saj si modele dhe rikthimi i saj ka qenë shumë i bujshëm.

Zeshkanja brune ka bashkëpunuar me fotografin e famshëm të modës Mari Testino për realizimin e fotove. /albeu.com/
Shtuar më 24/07/2017, ora 10:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori