Modelja e njohur botërisht, fanse e Elvana Gjatës
Pëlqej
Me rikthimin e saj duket se këngëtarja Elvana Gjata ka “marrë” zemrat shumë personave.

Një prej tyre është edhe modelja e njohur Emina Cunmulaj. A

Ajo ka publikuar një video në Instastory ku ka treguar se është duke dëgjuar këngët e Elvanës.

Dihet që Emina dhe Elvana janë në fakt shoqe, dhe në verë kaluan një kohë të mirë bashkë kur u takuan në Greqi. /albeu.com/
Shtuar më 22/02/2018, ora 23:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori