Modelja del me bikini por derri e kafshon në vend të keq (VIDEO)
Derrat kanë ndjekur një modele teksa ishte duke u relaksuar në plazh dhe më pas njëri prej tyre e ka kafshuar tek të pasmet.

Michelle Lewin ishte në plazh në Bahamas, kur derrat ‘e pacipë’ e ndoqën dhe e sulmuan, duke i shkaktuar lëndim serioz.

Ajo ishte duke ecur përgjatë rërës duke xhiruar kur derrat nisën sulmin ndaj saj. Fatmirësisht ata nuk e zgjatën shumë ndjekjen, por devijuan rrugën.


Modelja del me bikini por derri e kafshon në vend të keq (VIDEO)

Shtuar më 12/02/2019, ora 19:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori