Modelja britanike "tërbon" rrjetin (FOTO LAJM)

Chloe Ferry bën sërish të flasin për të. Modelja britanike është fotografuar në pozicione aspak të përshtatshme, duke treguar bikinit e saj. Nuk është hera e parë që Chloe tregon më shumë seç duhet të ambiente publike.


23-vjeçarja tregon asetet e saj të mrekullueshme në një palë bikini ngjyrë blu. Ylli televiziv shihet tek po shijon dhe po relaksohet nën rrezet e diellit.

Shtuar më 27/05/2019, ora 21:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori