Modelja 27 vjeçare "lë" burrin në shtëpi dhe bën pushime me shokun (FOTO-LAJM)

Bukuroshja Emily Ratajkowski mesa duket është duke shijuar një nga verat më të bukura në jetën e saj.

AJo është fotografuar duke festuar me disa miq në një jaht luksoz në Sardenjë.

Modelja 27 vjeçare, duket se e ka harruar për pak momente Sebastian Bear-McClard, me të cilin lidhi kurorë në shkurt të këtij viti, pasi është parë tepër e lumtur në shoqërinë e kolegut dhe mikut të saj Jordan Barrett.

Emily u sigurua që gjithashtu të “ngrinte” temperaturat ndërkohë që ka ekspozuar trupin mahnitës e veshur me bikini me pika. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2018, ora 22:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori