Modeli i famshëm dikur vuante nga një deformim në kraharor (FOTO LAJM)

David James Seed është një i ri i cili së fundmi i është ushtruar një operacioni në kraharor pasi kishte deformime të lindura.

David, në moshën 12 vjeçare i ishte ushtruar një operacioni të vështirë. Mjekët i kishin vendosur një shufër metalike në trup për të drejtuar kraharorin. Pak ditë më parë ai i është nënshtruar një operacioni tjetër për të larguar këtë shufër nga trupi pasi trupi i tij tashmë është në gjendje normale.

25 vjeçari nuk hoqi dorë nga ëndrra për modelin, dhe tashmë është kthyer në imazhin e Calvin Klein.

Gjithashtu ai ka hapur dhe një blog ku ka treguar hap pas hapi procedurat e "transformimit" për të nxitur të tjerë persona që mund të kenë probleme shëndetësore.
Shtuar më 25/05/2019, ora 08:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori