Moda e fundit, yjet që duken si pemët e Krishtlindjeve (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Festat e fundvitit po vijnë dhe disa nga simbolet që e tregojnë këtë gjë janë pemët e Krishtlindjeve. Të frymëzuar nga larmishmëria e tyre, yjet e botës së shou-bizit duket se kanë zgjedhur fustane sipas pemëve të ndryshme. Disa prej tyre janë Madonna, Rihanna, Lady Gaga, etj. /albeu.com/Shtuar më 22/12/2012, ora 12:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori