Autobusi në flakë, 12 të plagosur, 1 grua e vdekur
Moda e fundit, yjet që duken si pemët e Krishtlindjeve (FOTO-LAJM)

Rihanna
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Festat e fundvitit po vijnë dhe disa nga simbolet që e tregojnë këtë gjë janë pemët e Krishtlindjeve. Të frymëzuar nga larmishmëria e tyre, yjet e botës së shou-bizit duket se kanë zgjedhur fustane sipas pemëve të ndryshme. Disa prej tyre janë Madonna, Rihanna, Lady Gaga, etj. /albeu.com/Shtuar më 22/12/2012, ora 12:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit