Miss Italia, njė kalendar dhuratė pėr 2013-n (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Imazhe qė tregojnė bukurinė dhe elegancėn e femrave duke filluar qė prej viteve ‘40. Kėto janė njė sėrė fotosh tė Miss Italisė 2012">2012 , Giusy Buscemi pėr kalendarin e ri tė 2013-ės.


Bukuroshja siciliane me anė tė kėtij kalendari ka treguar bukurinė e vajzės italianė ndėr vite. /albeu.com/
Shtuar më 22/12/2012, ora 13:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.