Miss Italia, një kalendar dhuratë për 2013-n (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Imazhe që tregojnë bukurinë dhe elegancën e femrave duke filluar që prej viteve ‘40. Këto janë një sërë fotosh të Miss Italisë 2012">2012 , Giusy Buscemi për kalendarin e ri të 2013-ës.


Bukuroshja siciliane me anë të këtij kalendari ka treguar bukurinë e vajzës italianë ndër vite. /albeu.com/
Shtuar më 22/12/2012, ora 13:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori