Miss Italia, njė kalendar dhuratė pėr 2013-n (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Imazhe qė tregojnė bukurinė dhe elegancėn e femrave duke filluar qė prej viteve ‘40. Kėto janė njė sėrė fotosh tė Miss Italisė 2012">2012 , Giusy Buscemi pėr kalendarin e ri tė 2013-ės.


Bukuroshja siciliane me anė tė kėtij kalendari ka treguar bukurinė e vajzės italianė ndėr vite. /albeu.com/
Shtuar më 22/12/2012, ora 13:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Tirana dhe e gjithe Shqiptaria feston sot 103-vjetorin e Shpalljes se Pavaresise

Tirana dhe e gjithe Shqiptaria feston sot 103-vjetorin e Shpalljes se Pavaresise