Miss-et ndër vite, çfarë bëjnë sot me vajzat më të bukura të Shqipërisë? (FOTO LAJM)

Valbona Selimllari
Ajo mbetet ikona e bukurisë shqiptare, idhulli i shumë vajzave dhe sfiduesja me plot gojën e 20-vjeçareve. E zgjedhur në fund të vitit 1991 si vajza më e bukur e Shqipërisë, sot Valbona është bërë pjesë e ekranit të Tv Klan.
Ndoshta një nga konkurset e vetme serioze në vendin tonë përsa i përket bukurisë, "Miss Albania" ka nxjerrë ndër vite fytyrat më të bukura të Shqipërisë së vogël.

Misset shqiptare sot dominojnë në ekran dhe shumica prej tyre që nga dita e kurorëzimit janë bërë një libër i hapur për fansat që infromohen për jetën e tyre private dhe profesionale.

Kështu Albeu.com ju sjell në galerinë që shoqëron këtë lajm disa nga ish-misset shqiptare dhe se çfarë bëjnë ato sot. /albeu.com/
Shtuar më 09/05/2018, ora 15:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori