"Miss Bota 2000", s'do ta besoni si duket bukuroshja pas 20 vitesh (FOTO LAJM)

Priyanka Chopra nga India në vitin 2000">2000 ishte “Miss World”, dhe kjo femër e bukur indianie e mori titullin kur ishte 18 vjeçe.

Para 15 vjetëve, ajo kishte një pamje të përkryer, dhe çfarë mendoni ju do të fitonte në qoftë se konkuron përsëri tani?

Ne mendojmë se fati është ende në anën e saj.

Shtuar më 20/12/2019, ora 14:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori