"Mirupafshim atje lart", Arbana Osmani humb njeriun e dashur (FOTO LAJM)

Moderatorja Arbana Osmani ka ndarë me të gjithë lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të gjyshes së saj.

Ajo ka publikuar një foto në Instagram me gjyshen, ndërsa krahas postimit shkruan:

“Sa shpirt të kam! Mirupafshim atje lart”- duke e shoqëruar shkrimin me një zemër të kuqe.

Duket se Arbana ka qenë tepër e lidhur me gjyshen e saj dhe kjo humbje e ka pikëlluar moderatoren.

Ngushëllime familjarëve!

Shtuar më 21/02/2020, ora 08:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori