Miriam Cani së shpejti nuse? (FOTO LAJM)

Një foto që këngëtarja Miriam Cani ka postuar në rrjetin social Facebook, ka ngjallur shumë dyshime në lidhje me martesën e saj. Teksa ajo mban një vello të bardhë, kjo menjëherë ka shkaktuar një reagim nga fansat, të cilët e pyesin se kur do të martohet me Alban Skënderaj.

Janë raste të rralla ato kur nuk ka kritika, e një ndër to është edhe këngëtarja, e cila ka marrë lavde pafund. Duket se shumë shpejt do të kemi një tjetër dasmë VIP. Çifti i këngëtarëve Alban Skënderaj dhe Miriam Cani prej disa vitesh të fejuar, ende nuk e kanë bërë të ditur se kur do të shkojnë në altar, por aludimet kanë nisur se dasma mund të jetë shumë afër. /albeu.com/
Shtuar më 25/09/2014, ora 09:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori