Miranda Kerr hedh poshtë zërat për shtatzëni
Supermodelja Miranda Kerr ka hedhur poshtë të gjitha thashethemet se ajo është shtatzënë dhe pret fëmijën e saj të dytë. Në bazë të një shkrimi të Star Magazine, modelja nuk ndihej mirë me shëndet gjatë udhëtimit të saj të fundit në Mynih dhe kjo dëshmonte shtatzaninë e saj me të dashurin miliarder James Packer. Duket se pretendimet e revistës nuk janë të vërteta, ndërsa modelja shfaqej në formë perfekte. /albeu.com/

Shtuar më 01/09/2014, ora 17:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori