Miranda Kerr e vërteton! Është njëra nga femrat më të bukura në botë
Miranda Kerr është modelja e njohur e cila shquhet për bukurinë e pastër që ka.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe ku shfaqet shumë e lezetshme dhe e bukur teksa pozon para aparatit fotografik.

Këto imazhe ajo i ka ndarë me adhuruesit e saj në rrjetin social “Instagram” dhe për pak kohë ka marrë shumë mijëra pëlqime dhe komente.

Ndryshe, Miranda konsiderohet si njëra nga femrat më të bukura në botë. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2018, ora 17:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori