Miqësia speciale mes Sabri Fejzullahut dhe Encës, kështu e quan ai
Këngëtari kosovar Sabri Fejzullahu së fundmi është takuar me këngëtaren Enca Haxhia me të cilën ka realizuar edhe një fotografi.

Sabriu e ka publikuar në faqen e tij në instagram teksa e ka quajtur Encën ‘bukuroshe’: “Me bukuroshen Enca Haxhia”, ka shkruar Sabriu.

Duket se ata kanë një marrëdhënie te mirë si kolegë. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2018, ora 14:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori