Miqësia përtej çdo gare
Miqësia është ajo që lidh të gjithë. Gara mbetet thjesht një garë, e tillë është dhe miqësia e vajzave të “Dance with me”.
Ishte spektakli që i lidhi kaq shumë dhe pas tij ato vazhdojnë të kalojnë kohë me njëra tjetrën.

Në një foto të publikuar në rrjetin social Istagram nga Rozana Radi, shihet se si ato kalojnë mirë nën shoqërinë e njëra tjetrës.

Bëhet fjalë për Rozana Radin, Valbona Selimllarin, Marjana Kondin, Rezarta Skifterin, Zajmina Vasjari dhe Ilda Bejleri, ku Rozana shkruan “Dimri është miku më i mirë i vajzave. Oxhak, pushime dhe shoqëri e mirë”. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2015, ora 11:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori