Miq për kokë edhe jashtë studios, kush janë moderatorët shqiptarë
Shumë nga moderatorët shqiptarë, sidomos ato që janë në televizione në ndryshme kanë konkurencë dhe zakonisht nuk ruajnë miqësinë.

Ama jo të gjithë janë njësoj.

Më poshtë keni të renditur disa nga moderatorët shqiptarë që janë shumë shumë miq edhe në jetën pas punës.

1-Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu në Top Channel

2-Ledion Liço dhe Eno Popi në Top Channel

3-Dojna Mema dhe Kelvi Kadilli në Top Channel

4-Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu, prezantueset e "Thumb" në ABC News

5-Jonida Aliçkolli dhe Elona Duro në Top Albania Radio

6-Anjeza Maja dhe Mira Kazhani

7-Floriana Garo dhe Albert Dumani. /albeu.com/
Shtuar më 22/11/2018, ora 11:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori