Mimoza e lë Seldin në shtëpi dhe vetë del për jetë nate (FOTO LAJM)

Pëlqej
Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu janë çifti më i ri i esradës sonë.

Ata u fejuanpak kohë më parë me një ceremoni të thjeshtë.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

E sot Mimoza ka bërë një postim në të cilin nuk është bashkë me Seldin por me kushërirat e saj me të cilat ka vendosur ta kalojë një pjesë të kohës.

Në këtë foto ajo po duket tejet e bukur dhe elegante, si dhe me bluzën e saj ka zbuluar barkun. /albeu.com/
Shtuar më 14/01/2018, ora 12:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori