Milionerja më e re botës tregon shenjën e rrallë të fëmijërisë

Kylie jenner një nga motrat më të bukura të Kardashianëve ka postuar disa fotografi në makinën e saj luksoze, ku ka ekspozuar këmbët e saj të gjata dhe të bukura.

Por ajo që ra më shumë në sy ishte një shenjë e madhe dhe e dukshme që bukuroshja, e cila tashmë ka edhe linjën e saj të produkteve kozmetike, kishte në këmbën e saj të majtë.

Ajo ka folur edhe më parë për faktin se ajo ka një shenjë në trupin e saj të cilën e tregon me krenari.

Kylie ka shpjeguar se ajo e mori atë shenjë gjatë një loje kukafshehtas me motrën e saj Kendall, kur një shufër hekuri e mprehtë iu ngul në këmbë.

Por pavarësisht kësaj Kylie duket padyshim rrëzëllitëse.
/albeu.com/
Shtuar më 07/09/2018, ora 19:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori