Milioneri maqedonas lumturon Adelina Tahirin, dhurata super luksoze (FOTO LAJM)

Pëlqej
Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka qenë shumë e përfolur ditëve të fundit në media.

Këngëtarja Adelina Tahiri u kurorëzua me të fejuarin e saj maqedonas Serjozha Markov dhe tani ka lënë qytetin e saj të lindjes për të jetuar në një tjetër vend.

Tahiri është zhvendosur në Vjenë ku edhe do jetojë për pak kohë me bashkëshortin e saj. Bashkëshorti i saj duket se e ka lumturuar atë pa masë. Ai ka dhuruar asaj dhurata tepër luksoze.

Xhup lëkure, atlete, shapka me gurë të çmuar dhe dy çanta, të gjitha firma kanë qenë dhuratat që e kanë lumturuar Adelinën. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2018, ora 09:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori