Milioneri fton publikisht të dashurën: Le të grabisim bankën bashkë (FOTO LAJM)

Milioneri Philipp Plein pretendon në sytë e publikut se tani e ka më seriozisht se kurrë me Lucia Bartolin.

Kjo dashuri e cmendur vjen pas shumë lidhjeve të dështuara që fashoinisti i shiti si perfektet.

Në përmujorin e tyre të 5-të, dizenjuesi gjerman i ka dedikuar një postim në Instagram modeles bukuroshe:

“5 muaj bashkë. Çdo ditë bashkë dhe kurrë nuk kemi patur një zënkë apo argument. Ti je gjithmonë e buzëqeshur, që nga moment kur zgjohemi. Më mund katër herë kur luajmë shah. Je bërë mikja ime më e mirë dhe partnerja në krim. Le të grabisim bankën bashkë dhë të bëjmë histori!” shkruan 41 vjeçari.

Nëse Lucia është vërtetë shpirti binjak i Philipp, kjo mbetet për t’u parë. /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2019, ora 15:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori