Miley Cyrus refuzon tapetin e kuq
Në një intervistë të dhënë për revistën “Elle”, këngëtarja e njëkohësisht aktorja problematike Miley Cyrus është shprehur se kurrë nuk do të shkelë më në tapetin e kuq.

“Një vit më parë unë duhet të isha në premierën e “A Very Murray Chistmas” dhe unë nuk do kaloj kurrë më në një tapet të kuq.

Pse duhet ta bëj kur ka njerëz që po vdesin urie, apo sepse jam e rëndësishme apo e famshme?!

Kjo nuk më pëlqen aspak”, ka thënë ajo. /albeu.com/

Shtuar më 13/09/2016, ora 14:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori