Miley Cyrus mendon sërish për ish të dashurin
Miley Cyrus ka rikthyer kokën pas, ndërsa ka shokuar teksa ka thënë se ende e do ish të dashurin e saj. Ndonëse ata i dhanë fund fejesës së tyre në vitin 2013, Miley Cyrus thotë se ajo dhe ish i dashuri i saj Liam Hemsworth e duan njëri-tjetrin.

Në një intervistë për Chris Bath ajo ka deklaruar:"Unë e dua Liam dhe ai më do mua. Por ka të bëjë me gjetjen e vetvetes dhe ndonjëherë ti duhet të largosh atë nga të gjithë". /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 16:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori