Miley Cyrus ironizon Nicky Minaj
Nicky Minaj ka marrë një shuplakë të fortë nga këngëtaret e tjera, për shfaqjet e saj të pahijshme, referuar edhe fotove që ka postuar në rrjetet sociale. Kënga më e re e Nicky Minaj, Anaconda, është kritikuar ashpër për natyrën dhe shijen e saj. Miley Cyrus ka qënë protagonistja e radhës, e cila ka ngacmuar rivalen e saj. /albeu.com/

Shtuar më 11/08/2014, ora 18:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori