Miley Cyrus gjysmë e zhveshur para pasqyrës (FOTO LAJM)

Këngëtarja amerikane, Miley Cyrus ka treguar se është nisur drejt Evropës.

Ajo ka publikuar disa imazhe në ‘InstaSory’ të cilat nuk kishin si të kalonin pa vëmendje.

Këngëtarja e njohur pa nxitur vëmendjen teksa ka pozuar vetëm në të brendshme para pasqyrës.

"Kam thyer telefona, rekorde dhe internetin…por ASGJË nuk thyen sikurse zemra", ishte mbishkrimi që ajo vuri përkrah imazhit.

Ndryshe, vitin e kaluar ajo kurorëzojë dashurinë me martesë me aktorin e njohur, Liam Hemsworth.
Shtuar më 23/05/2019, ora 21:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori